fbpx
Octo Yat Temizleme SütüOcto Yat Temizleme Sütü

Hakkımızda

Doğanın bir odasından çıkıp başka bir odasında yaşamaya başlamaktır denizde olmak. İçinde koskoca bir yaşam var gibi görünse de aslında Dünya’ ya hayat verir. Muhteşem güzelliği ve verdiği huzurun çekiciliğine karşı koyamaz insanoğlu, teslim eder kendini.

Özellikle günümüz yaşam koşulları insanın doğaya olan ihtiyaç ve özlemini daha da fazla arttırmaktadır. Her fırsatta içinde bulunduğumuz suni yaşam ortamlarından kısa süreliğine de olsa çabucak uzaklaşmak ve doğa ile bütünleşmek istiyoruz. Bu isteğin yıllar içerisinde gittikçe hızlı bir şekilde artması ve maalesef ihtiyaç haline gelmesi nedeni ile de günümüzde insanların doğa ve denizdeki yaşam süreleri de git gide artmaya devam etmektedir. Bu artış beraberinde çevre kirliliği gibi sorunları meydana getirmiş ve bu sorunlar artık ciddi boyutlara ulaşmıştır. Oluşan bu kirliliğin büyük bir çoğunluğu kalıcı yani o bölgede yapısal ve buna bağlı olarak yaşamsal (ekosistem) değişikliğe neden olan kimyasal atıklar diğer bir kısmını ise görsel kirliliğe neden olan ve doğa tarafından temizlenmesi çok uzun yıllar alan evsel atık veya çöp olarak tabir ettiğimiz atıklardır.

Yaşamı tehtid eden bu çevre sorunlarının gün geçtikçe büyüyüp çeşitlenmesi nedeni ile tüm Dünya genelinde  doğal yaşamın korunması için kamu kurumları ve bir çok sivil toplum kuruluşları toplumun bilinçlenmesi hususunda her fırsatta çalışmalar yapmaktadırlar. Teknolojik gelişmeler sayesinde artık atıklar yenilenebilir enerji elde etmek için hammadde olarak değerlendirilmekte, kitle iletişim teknolojisi sayesinde de tüm insanlar bu konuda bilinçlendirilmektedir. Evsel atıklaradan oluşan kirlenmelere çözüm bulunabilirken, ne yazık ki kalıcı felaketlere neden olan kimyasal kirlenmeye karşı yapılan çalışmalar ya istenilen seviyeye gelememiş ya da bu çalışmalar toplum üzerinde istenilen etkiyi yaratamamıştır.

Bizler gerek kurumsal gerekse münferit olarak bu konuda üzerimize düşen görevleri  yerine getirmek gayretindeyiz. Denizdeki yaşam alanımız olan teknelerimizin temiz ve sağlıklı olmasına nasıl dikkat ediyorsak, bu güzellik ve huzuru yaşamamıza imkan veren yaşam kaynağı denizlerimizin de temiz olmasına mutlak suretle dikkat etmelik zorundayız.

Özellikle tekne temizliğinde kullandığımız zararlı kimyasalları terk etmeli çevre dostu, doğaya ve deniz canlılarına hiçbir şekilde zarar vermeyen, biyolojik olarak doğada çözünebilen zararsız üzünleri tercih etmeliyiz.

Tüm bunların bilinci ile GM ailesi olarak, yaklaşık 2 yıllık laboratuvar ve 212 günlük uygulama çalışmaları sonucunda biz çevre ve denizseverlerin güvenle kullanabileceği OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution‘ nü arz etmiş bulunuyoruz. Doğaya ve deniz canlılarına zarar vermemesinin yanı sıra etkili bir temizlik sağlayan OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution tam anlamıyla “Marin” olarak tabir edilen denizcilik sektörü için üretilmiştir.

OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution

Uzun yıllardır birkaç sektör dahilinde hayata geçirmiş olduğumuz ürün projelerinde öncelikli olarak kaliteli, çevreci ve çözüm odaklı ürünler geliştirmeye çalışmaktayız. Bu bağlamda denizcilerimizin talepleri göz önünde bulundurularak, biyoteknoloji yöntemleri ile genel temizlik ürünlerinden oldukça farklı olarak üretilen OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution , çevre ve sağlığa zarar veren ve hemen hemen birçok temizlik ürününde bulunan asit, kostik, amonyak vb. maddeler içermemesine karşın, 10(on) farklı hammadde kullanılarak geliştirilmiş biyoformülasyon sayesinde bu etkili temizleme gücü ve çevreci özelliğini kazanmıştır.

Kullanmış olduğumuz biyoteknoloji yöntemlerinin ürün üzerindeki etkileri :

– Bio çözünür yapısıyla Doğa Dostu olması
– Deniz yüzeyinde köpük bırakmaması
– Birden fazla ürünün işlevini tek başına görebilmesi
– Konsantre olması, kullanma talimatında belirtilen yüzeylerde seyreltildiğinde bile temizlik kalitesini kaybetmemesi
– Ekonomik olması
– Zararlı kalıntı bırakmaması ‘ dır.

Zaman ve Kalite

İnsanlara zaman ve kalite sunmak şüphesiz ki teknolojik yeniliklerin amaçlarından ikisi diyebiliriz. Daha kaliteli ürünler sunmak veya insanlara daha fazla zaman kazandırabilmek için sürekli çalışmalar yapılmakta, mevcut ürünler geliştirilmekte ya da yeni ürünler icat edilmektedir.

Zaman ve kalite için yapılan bu yoğun çalışmaların bir bedeli olduğu gibi bu çalışmalar sonucu üretilen ürünlere sahip olmanın da bir bedeli vardır. Ne yazık ki ekonomik yetersizlikler hayatın tüm alanlarında insanların kaliteden ya da  vakitten feragat etmelerini kaçınılmaz kılmaktadır.

Biyoteknolojik çalışmalarımız sonucunda üretilen OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution etkin temizliği ile tüm denizseverlere zaman ve kalite konusunda istenilen sonuçları vererek onların memnuniyetini kazanmış, buna karşın ekonomik olması yönü ile de kısa zamanda denizcilerin tercihi olmuştur. Zor ve uğraş gerektiren kirleri daha kısa zamanda çok daha az efor harcayarak temizleyen OCTO 4in1 Marine Cleaning Solution birden fazla ürünün yaptığı işi tek başına yapabilmesi sayesinde de alanında fark yaratmıştır.

Deniz yüzeyinde köpük bırakmama özelliği sayesinde de denizlerde oluşabilecek çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçerek, çevremizi koruma sorumluluğumuzu yerine getirmemize yardımcı olur ve bu nedenle oluşabilecek cezai yükümlülüklerden bizleri korur.

 

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen lider Denizcilik İçin

VİZYON

Diğer temizlik ürünlerinden farklı, Denizcilik ve Yatçılık Sektöründe Temizlik amaçlı kullanılan %100 Ekolojik doğaya zarar vermeyen Solüsyonun Üretimi, Devamlılığı ve Ar-ge Çalışmaları ile Sürekli geliştirilmesi.

 

İletişimde Kalın

Her türlü sorun ve sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

    24/7 Yardım

    Mail veya iletişim formlarımız vasıtasıyla bize 24/7 ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız maksimum 24 saat içinde size geri dönüş yapacaklardır.

    Pazartesi-Cumartesi

    Hafta içi 8.30-17.30 saatleri arasında bizimle telefon veya whatsapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz.